top of page

Про наш  ТВОРЧІЙ ПРОСТІР. 

Вокально-театральна студія «Нота» була заснована 2 грудня 2015 року в місті Києві Оксаною Хорошун (тоді ще Кудряшовою). Почала свою діяльність студія із 7 учнів та на той час викладався тільки вокал.

Засновниця студії Оксана Хорошун в момент її створення вже мала за плечима 10-річний досвід викладання вокалу, ансамблевого та хорового співу і захотіла піти далі та створити щось своє - нове, цікаве, творче.
Головна філософія студії - «з нами співає серце». Це творчий розвиток дітей засобами вокальної та акторської майстерності, розвиток учнів на високих моральних засадах. Кожна пісня, вистава, мюзикл містять у собі глибокий текст та виховують в учнів любов, повагу, милосердя.

photo_2023-02-03_13-24-00.jpg

Крім вокалу, у студії також викладають сценічну мову та акторську майстерність (викладачі Євгенія Рєзнік, Анастасія Губанова), гру на барабанах ( викладач Дмитро Хорошун, який є аранжувальником та звукорежисером студії). У найближчому майбутньому планується додати хореографію та музичну грамоту.

Зараз студія налічує понад 30 вихованців, які відвідують індивідуальні та групові заняття. Кожен учень студії - це талановита дитина, яка розкриває свій потенціал через роботу зі словом та звуком. Створюючи різні образи на заняттях та під час виступів, діти вчаться бути самими собою, не боятися публічних виступів, вміти створювати комунікацію на високому рівні, креативно мислити та не стримувати себе у власних бажаннях. 
На уроках вокалу та акторської майстерності діти вчаться правильно дихати, говорити, співати, розвивають свою уяву, почуття ритму, знімають психологічні та фізіологічні зажими (оскільки велика увага приділяється роботі з тілом, відчуття його у просторі). 


В цьому році також додано напрямок розвитку успішної самопрезентації.

Незалежно від того, ким вони стануть у майбутньому і чи будуть продовжувати свій музичний розвиток - ми знаємо, що кожен випускник студії буде впевненою у собі особистістю, яка зможе успішно реалізувати себе, оскільки творчий розвиток та напрямок студії саме цьому і сприяє.

З вересня 2021 року студія вже стала творчим простором і змінила назву на Diplodoc Art Space. Великим плюсом для вихованців студії є те, що вони мають можливість виконувати авторські пісні, оскільки Оксана Хорошун сама пише і вірші, і музику. А завдяки творчому сімейному тандему з Дмитром Хорошуном - ці пісні мають якісне аранжування та записуються на студії звукозапису Diplodoc Production. 

photo_2023-02-03_13-24-01.jpg
Мрія DIPLODOC ART SPACE - це зробити щасливими якомога більше дітей та подарувати їм радість від власної творчості. Адже здорові, щасливі та усміхнені діти виростають в успішних, креативних дорослих, які, розвиваючись самі, розвивають та підіймають рівень всієї країни.

НАШ ПРОСТІР

Фото DIPLODOC ART SPACE

bottom of page