top of page

AboutMajor. 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I'm a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

photo_2023-02-03_13-24-00.jpg

Крім вокалу, у студії також викладають сценічну мову та акторську майстерність (викладачі Євгенія Рєзнік, Анастасія Губанова), гру на барабанах ( викладач Дмитро Хорошун, який є аранжувальником та звукорежисером студії). У найближчому майбутньому планується додати хореографію та музичну грамоту.

Зараз студія налічує понад 30 вихованців, які відвідують індивідуальні та групові заняття. Кожен учень студії - це талановита дитина, яка розкриває свій потенціал через роботу зі словом та звуком. Створюючи різні образи на заняттях та під час виступів, діти вчаться бути самими собою, не боятися публічних виступів, вміти створювати комунікацію на високому рівні, креативно мислити та не стримувати себе у власних бажаннях. 
На уроках вокалу та акторської майстерності діти вчаться правильно дихати, говорити, співати, розвивають свою уяву, почуття ритму, знімають психологічні та фізіологічні зажими (оскільки велика увага приділяється роботі з тілом, відчуття його у просторі). 


В цьому році також додано напрямок розвитку успішної самопрезентації.

Незалежно від того, ким вони стануть у майбутньому і чи будуть продовжувати свій музичний розвиток - ми знаємо, що кожен випускник студії буде впевненою у собі особистістю, яка зможе успішно реалізувати себе, оскільки творчий розвиток та напрямок студії саме цьому і сприяє.

З вересня 2021 року студія вже стала творчим простором і змінила назву на Diplodoc Art Space. Великим плюсом для вихованців студії є те, що вони мають можливість виконувати авторські пісні, оскільки Оксана Хорошун сама пише і вірші, і музику. А завдяки творчому сімейному тандему з Дмитром Хорошуном - ці пісні мають якісне аранжування та записуються на студії звукозапису Diplodoc Production. 

photo_2023-02-03_13-24-01.jpg
Мрія DIPLODOC ART SPACE - це зробити щасливими якомога більше дітей та подарувати їм радість від власної творчості. Адже здорові, щасливі та усміхнені діти виростають в успішних, креативних дорослих, які, розвиваючись самі, розвивають та підіймають рівень всієї країни.
VIEW OUR CREATIVE TALENT

Our Clients

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy. 

CONTACT US
bottom of page